İndirim!

Tactical Arbitrage Ortak Kullanım

Orijinal fiyat: ₺ 1.850,00.Şu andaki fiyat: ₺ 190,00.

Sadece Amazon üzerinden değil, tüm Online Retail Arbitrage çalışmalarınızda olmazsa olmaz Tactical Arbitrage yazılımının ortak kullanım paketi ile analizlerinizi ve ürünlerinizi kolayca yapabileceksiniz. Sitesi üzerinden 79 USD ye aylık kiralama ücretini sizlere en uygun fiyata ortak kullanım ile sunuyoruz.

Sipariş vermeden önce lütfen Limitler ve Uptime Garantisi açıklamasını inceleyiniz.

Stokta yok

Açıklama

Tactical Arbitrage, dünya çapında yaklaşık 1000 siteden kaynak sağlama desteği ile Amazon’da satış yapmak için çevrimiçi bir arbitraj aracıdır. Kategoriye göre arama yapabilir, yatırım getirisi ve satış sıralaması gibi önemli metriklere göre filtreleyebilir ve hazırlık – nakliye tahminlerini içerebilir.

UPC’leri ve bir görüntü eşleştirme algoritmasını kullanan satıcılar, eşleşen ve karlı ürünleri güvenle belirleyebilir. Kapsamlı bir ürün bulma aracı olan Tactical Arbitrage, Amazon’dan Amazon’a çevirmeler için özel sayfa ve toptan manifesto tarama araçları da içerir.

Amazon.com.tr üzerinde de çalışma yapabileceğiniz Tactical Arbitrage ile tüm ticaretinizin için gereken ürün fiyatlandırma analizlerinizi kolayca yapabileceksiniz.