Egrow Ortak Kullanım

 210,00

Egrow, Amazon satıcıları için hepsi bir arada bir yazılımdır. Her gün Amazon pazarındaki milyonlarca ürünü analiz eder ve satış verilerini anlaşılması kolay grafikler ve paneller halinde toplar. Pazar analizinde zaman kazandırır ve kolayca satabileceğiniz ürünleri bulmanıza yardımcı olur. Amazon Türkiye’nin de dahil olduğu Pazaryerini Egrow ile kolayca analiz edebilirsiniz.

Kaç aylık istiyorsanız lütfen aşağıdan miktar giriniz.

Shopier altyapısı ile güvenli bir şekilde kredi veya banka kartınızı kullanarak sipariş verebilirsiniz. Her türlü soru ve bilgi için  Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Kapsamlı ürün veri tabanı ile, milyonlarca ürünün satış sonuçlarına erişebilir, sıralayabilir, filtreleyebilir ve keşfedebilirsiniz. Potansiyel alıcılarınızın ne aradığını görün, böylece harika satış fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Egrow, Amazon pazarlarını araştırmanıza ve karlı pazarlar ve ürünler bulmanıza yardımcı olan web tabanlı bir yazılım aracıdır. Günlük olarak taranan en büyük Amazon ürünleri veritabanını sunar.

Mevcut sürüm, ABD (. COM), Almanya (. DE), Hindistan (. IN), Birleşik Krallık (. CO.UK), Kanada (. CA), Fransa (. FR), İtalya Amazon pazarları için geliştirilmiş ve optimize edilmiştir. (. IT), Avustralya (. COM.AU), İspanya (. ES), Türkiye (. COM.TR), Brezilya (. COM.BR), Birleşik Arap Emirlikleri (. AE), Krallık Suudi Arabistan (. SA) .

Egrow ortak kullanımı ile artık ürün analizleriniz daha kolay. Siz de Egrow’u tanımak için acele edin ve rakiplerinizin önüne geçin.