İndirim!

Seller Sprite Ortak Kullanım

Orijinal fiyat: ₺ 70,00.Şu andaki fiyat: ₺ 50,00.

Amazon ürün analiz yazılımlarından olan Seller Sprite ile artık işiniz çok kolay. Seller Sprite Ortak Kullanım sistemimiz sayesinde siz de Profesyonel Amazon Satıcısı olacaksınız. Rakiplerine göre bir çok araç bulunduran Seller Sprite, 20 milyonun üzerinde ürün verisini sizlere saniyeler içinde sunmaktadır. Sürekli güncellenen veritabanından ürün, anahtar kelime, ASIN analizleriniz hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ortak kullanım sistemimiz ile Seller Sprite Web APP uygulamasına en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Seller Sprite Web versiyondur. Extension içermez. 

Shopier ve WeePay altyapısı ile güvenli bir şekilde kredi veya banka kartınızı kullanarak sipariş verebilirsiniz. Her türlü soru ve bilgi için  Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Stokta yok

Kategoriler: ,

Açıklama

Market Analizi : Yeni ürünler, sürekli güncellenen veritabanında Seller Sprite kullanan Amazon Satıcıları için analizlerinizi bekliyor olacak. Seller Sprite ile tüm Mağaza vitrinlerine ulaşabilir, Market’te yer alan Trend ürünlere kolayca erişebilirsiniz.

Ürünleri Keşfedin: Seller Sprite ile bir ürünün son 3 yıldaki satış ve fiyat hareketlerini kolayca araştırabilirsiniz. Veritabanı, BSR, Fiyat, Derecelendirmeler, Satılan Birimler ve daha fazlasını içeren ayrıntılı listeleme bilgilerini içeren en önemli analiz bilgilerine Seller Sprite ile 1 tıkla erişebilirsiniz. Aktif listeleri izleyebilir ve her 24 saatte bir güncelleme alabilirsiniz.

Anahtar Kelime Madenciliği : Profesyonel Anahtar Kelime Algoritması ile Seller Sprite adını sürekli duyuruyor. ASIN’e göre trafik çeken anahtar kelimeleri toplayan Seller Sprite, anahtar kelimelerin günlük değişimlerini de sizlere sunuyor. Analizini yapacağınız anahtar kelimelerin tüm değerlerini Seller Sprite Mine Keywords ile en hızlı şekilde ulaşın.

Anahtar Kelime Trend Araştırması : Amazon Brand Analytics (ABA) Aracından entegre veri toplama stratejisi ile son 14 haftadaki anahtar kelime arama sıklığı sıralamasını görüntüleyin. Haftalık olarak güncellenen pazardaki mevcut tüketici talebini Seller Sprite ile kolayca ulaşın.

Pazar Araştırması : Seller Sprite kullanan Satıcıların başarı oranlarını %50’nin üzerinde artırdığını gösteren dijital veri odaklı ürün araştırması kanıtlanmıştır. Dünya çapındaki 7 Amazon Pazaryerinden pazarlar için 150.000’den fazla derinlemesine pazar analizi raporunu kolayca çıkarabilirsiniz. Deneyimli bir satıcı, Amazon’da bulunan toplam alt pazarların (20.000’den fazla) 200’ünde (%1) gezinme konusunda bilgi sahibi olabilir, SellerSprite, haritası çıkarılmamış kalan %99’unu pilot olarak kullanır. Bir satıcıyı tartışmasız pazar bölgesine yönlendiren 24+ özelleştirilebilir veri metriğini kullanarak mevcut ve geçmiş trendleri anında görüntüleyerek bir alt pazardaki kapsamlı veri kümelerine erişebilirsiniz.

Daha sayamayacağımız bir çok özelliği ve bünyesinde barındırdığı araçlarla lider konumda olan Seller Sprite ile analizlerini yaparken hem zamandan hem paradan tasarruf edeceksiniz. Seller Sprite Ortak Kullanım sistemimiz ile tek tıkla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Hoşunuza gidebilir…