Amazon Yazılımlarının Limitleri ve Uptime (Çalışma Süresi) Garantisi

Helium 10

Bildiğiniz üzere Amazon analizlerinde kullanılan yazılımların limitleri bulunmakta. Kendi sitelerinde bile limitsiz kullanımı olmamaktadır. Bu yazılımların başında gelen Helium 10 uygulamasının da günlük, aylık ve anlık limitleri mevcuttur. Bunlardan Cerebro, Blackbox, Xray eklentileri bazılarıdır. Helium 10 ortak kullanım sistemimizde elimizden geldiğince sizi mağdur etmemeye çalışıyoruz. Sürekli yenilenen hesaplar ve güncellemeler ile aynı anda 2 adet Web App hesap sunarak limitlere takılmamanız için gayret sarfediyoruz. 2 adet Xray hesabı verilmektedir. Kendi sitesinde bile limitlerin olduğu Helium 10 yazılımını elimizden geldiği kadar sizlere limitsiz şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Sonuçta başka bir şirketin olan bu yazılımın güncellemeleri ve kod değişiklikleri olmakta. Biz de sistemimizi bu kodlara göre uyarlıyoruz. Bazı zamanlarda bu işlem zaman alabilmektedir. Bu zamanı lütfen sunduğumuz kaliteli ortak kullanım sisteminin uygun fiyatıyla karşılaştırınız. Lütfen yukarıda verilen bilgiler doğrultusunda satın almaya karar veriniz. Hiç bir türlü geri iade söz konusu olamaz.

Viral Launch

Kinetic çalışmaz. Diğer tüm özellikler açık. Yüzü astarını aşıyor. 

Jungle Scout

Jungle Scout yazılımında tracker özelliği 1000 tane ile sınırlı olarak kendi sitesinde satılmaktadır. Bizim sistemimizde aynı anda 2 adet Web versiyonu verilmektedir. Herhangi bir problem yaşamadan rahatça kullanabilirsiniz. Sistemimizde Jungle Scoutun orjinal eklentisini kullanamazsınız. Modifiyeli Jungle Scout eklentimizi kontrol panelinden indirerek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Eklentiyi kullanacağınız zaman kontrol panelinize giriş yapmış olmalısınız. Aksi takdirde eklenti çalışmayacaktır.

Keepa

Limitlerin olduğu diğer uygulamamız olan Keepa yazılımının ortak kullanımına çok önem veriyoruz. Keepa Ortak Kullanım için önlemler almıştır. Bu sorunları atlatmak için klonlama tekniği geliştirdik. Bunun için son versiyondan 1 alt versiyon olabilir. Lütfen göz önünde bulundurunuz. Grubumuzdan kotayı sömüren kimseyi barındırmıyoruz.

Row seçimini sömürmelere karşı limitlemişizdir. Tam sayı değişiklik gösterdiği için sabit değildir. Hesap Pro dur, kullanım limitsizdir.

IP kontrolü ile hem hesap dağıtımına, hem de sömürmenin önüne geçiyoruz. Tespitinde sorgusuz sualsiz gruptan çıkarıyorum. Kötüye kullandığı, Üyelik sözleşmemize aykırı davrandığı içinde herhangi bir ücret de iade etmiyorum. Yukarıdaki kurallara uymayacaksanız lütfen sipariş vermeyiniz.

Tactical Arbitrage

Tactical Arbitrage ortak kullanım sadece amazonyazilimlari.com sitesinde mevcuttur. Şirket el değiştirdiği için farklı bir sisteme geçtiler ve kullanıcı adı şifreyle 2 kişi aynı anda giriş yapamıyor. Hesaplar anında kilitleniyor ve ödediğiniz ücret kullanım şartları ihlali yüzünden iade edilmiyor

Biz Amztektık sistemimizle bir şekilde sizlere ortak kullanım hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmetin limitleri de mevcut. Lütfen bu limitleri onaylamadan sipariş vermeyiniz.

  • View Data 100-25.000 limit. Aynı anda 100-25.000 adet ürünü gösterebilirsiniz. Eğer limit dolu ise eski aramaları silebilirsiniz.
  • Aynı anda 3-7 arama. Active Search bölümünde aynı anda 3-7 aramaya izin verir. Ortak kullanımda yalnız değilsiniz. Başka kullanıcının aramasını iptal etmek kesinlikle yasaktır. Tespitinde hesabınız kapatılır. Lütfen göz önünde bulundurun.
  • Hesap Birleştirme. Yazılım sizden amazon seller hesabınızı iliştirmenizi isteyebilir. Farklı bölge seçimi yapmanızı isteyebilir. Kesinlikle hesabınızı tactical arbitrage hesabımıza birleştiremezsiniz. 
  • Full Suite. Kullandığımız paket Full Suite paketidir. Çoğu özellik açıktır.  Ama her kullanıcının limitleri yukarıda belirtilmiştir.
  • Profesyonel olarak Arbitrage yapacaklara kendi sitesi üzerinden satın alarak kişisel olarak kullanması tavsiye edilir. 

Verdiğimiz Tactical Arbitrage ortak kullanım hizmetimiz ve limitler bu şekildedir. Eğer size 1 tane özellik uymuyorsa lütfen sipariş vermeyiniz. 

Uptime Garantisi

Sürekli güncellenen yazılımlara ayak uydurmak için her daim çalışıyoruz. 1 kod değişiminde bazen saatlerce hizmet aksayabiliyor. Elimizden gelen tüm çabayı göstererek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Kontrol paneliniz 7/24 aktiftir. Yazılımlarınıza günün her vakti erişebilirsiniz. Bazen güncelleme zamanlarında hizmette aksaklıklar olabilir. Sonuçta ortak kullanım sistemimiz Amztektık ile, aylık 2000 USD yi bulan tekil kullanım ücretlerini sizlere çok uygun fiyatlara sunuyoruz. Bazı uygulamaların bazı bölümleri ortak kullanıma uygun olmadığı için engellidir. Hesapların güncellenme süreleri 15-30 dk arası değişmektedir. Bu durumu göz önünde bulundurarak ortak kullanımın manasını kavrayınız. Size yazılımların ücretli özelliklerini bir şekilde vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu hizmeti verirken bazen hesaplarımız donduruluyor, bloklanıyor, siliniyor. Yedek hesaplarımız ve altyapımız ile sizlere kesintisiz hizmet vermek için elimizden geleni yaptığımıza inanın. 

ÖNEMLİ

Ortak Kullanım sistemimize engellemek ve bloklamak amacıyla şirketler kodlarında değişiklikler yapmaktadırlar. Keepa buna en iyi örnek. Sürekli bizleri bloklamak ve hesaplarımızı banlamak için büyük bir çaba altındalar. Aynı şekilde bu çabalarına karşı biz de engelleri aşmaya çalışmaktayız. Bazen 1 hafta süren güncellemelere gidilmektedir. Bu güncellemeleri göz önünde bulundurmayacak arkadaşlar Lüfen Sipariş Vermesinler. Elimizde olmayan imkanlar yüzünden Güncellemeye garanti olamam. Mağduriyetinizi hesabınıza gün ekleyerek giderebilirim. 

Türkiyede ilk ve tek olan sistemimiz sayesinde ortak kullanıma sadece bizimle sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. Herhangi bir aksaklık eğer geri dönülemez ve sizi doğrudan mağdur edecek durumda ise 24 saat içinde düzeltilemez ise, hesabınıza fazladan 1 gün eklenerek mağduriyetiniz gideriliyor. Bunun için Hiçbir şekilde yüzde yüz uptime garantisi veremiyoruz.

Tüm bu seçenekleri kabul etmeden lütfen sipariş vermeyiniz. 

Aşağıda ortak kullanım hizmeti verdiğimiz yazılımların web sitelerinin linkleri mevcuttur. Yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini onaylamıyorsanız, lütfen kendi sitelerinden satın alınız.

Helium 10
Jungle Scout
Keepa
Egrow
Tactical Arbitrage

İADE KOŞULLARI VE ŞARTLARI

İADE YOKTUR. Hesap açıldığı anda veya ödeme tanımlandığı anda İade Talep Edemezsiniz. Hesap açıp kapatmak için zaman ve efor harcanmaktadır. Kartla ödemelerde ve Fast ile yatırımlarda masraflar oluşmaktadır. Sistemin çalışma şekli videolarda gösterilmiştir. Siparişinizi lütfen iyice düşündükten sonra veriniz. Herhangi bir konu yüzünden iade sağlanacaksa %18 kesinti yapılacaktır. Sorumlunun biz veya siz olması önemli değildir. Başkasının sormadan yaptığı ödemelerin ceremesini ben çekemem ne yazık ki. Soracağınız ne varsa başta sorunuz lütfen.