İndirim!

Keepa Ortak Kullanım

Orijinal fiyat: ₺ 640,00.Şu andaki fiyat: ₺ 180,00.

Amazon’da satış yapmak için en önemli analizlerin başında fiyat ve Buybox gelir. Bu analizleriniz de size yardımcı olacak Keepa yazılımı ile geçmişe dönük fiyat hareketlerini, Buybox geçmişini, marketler arası karşılaştırmaları ve stok takibinde her zaman yanınızda.

Weepay altyapısı ile güvenli bir şekilde kredi veya banka kartınızı kullanarak sipariş verebilirsiniz. Her türlü soru ve bilgi için  Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş vermeden önce lütfen Limitler ve Uptime Garantisi açıklamasını inceleyiniz.

Stokta yok

Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Keepa Ortak Kullanım yazılım olarak hem Chrome eklentisi hem de keepa sitesi üzerinden yapacağınız analizler ile Amazon’da ürün ve rakiplerinizi tanıyın. Satışını yapmak istediğiniz ürünün fiyat hareketlerini, buybox değişimlerini kolayca takip edebilirsiniz. Amazon fiyat geçmişi çizelgeleri, fiyat düşüş uyarıları, fiyat saatleri, günlük indirimler gibi FBA Online Arbitrage stratejilerinde sizin en büyük yardımcınız. AmzTekTık Ortak kullanım hizmeti ile en uygun fiyata Keepa’yı kullanmaya başlayabilirsiniz. Keepa Ortak Kullanım sistemimizde kotalar her zaman dolu bir şekilde sizleri beklemektedir. 100 kişiye satılan ucuz ortak kullanım sayfalarından uzak durunuz. Keepa Ortak Kullanım sömürmelere karşı sistem sürekli kontrol altındadır. Uygunsuz kullanıcılar uyarılmadan sistemimizden çıkarılmaktadır. Sadece kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Keepa Ortak Kullanım ile aylık yüksek ücretlere maruz kalmadan, kontrol paneli üzerinden erişeceğiniz 2 adet Keepa Web hesabı ve 1 adet Keepa Extension ile analizlerinize kota problemi olmadan sorunsuzca günün istediğiniz anı yapabileceksiniz.