You are currently viewing Amerika Ara Depo – Amerika’da Depo Kiralama Hizmeti

Amerika Ara Depo – Amerika’da Depo Kiralama Hizmeti

Merhaba değerli müşterilerimiz. Amazonda Online-Retail Arbitrage, Private Label veya Wholesale modellerinde FBA satış yapıyor ve amazon ara depo hizmetine ihtiyacınız var ise www.sellerfulfilment.com ile yaptığımız anlaşma ile indirimli fiyatlardan yararlanmak için makalemizi okumalısınız.

Amazon fulfillment merkezleri ürünlerin toplandığı ve paketleme işlemlerinin yapıldığı merkezdir. Fulfillment by Amazon olarak bilinen Amazon hizmetinde satıcı için ürünlerin depolanması, kargo işlemleri gibi süreçlerin takip edilmesi Amazon tarafından yapılır. Lojistik ihtiyaçlarına cevap veren bu uygulamalar sayesinde iş yükü azalan satıcı için avantajlı duruma geçilir. Müşteri hizmetleri dahil olmak üzere tüm hizmetler amazon tarafından yerine getirilirken amazon satıcıları ise kendi işlerine odaklanabilmektedir. Dünya geneline satış yapan bu sistem kesintisiz olarak hizmet verir.

Amerika Ara Depo işletmeleri ise; Amazon satıcıların ürünlerini paketleyip Amazon depolarına aktarılmadan önce ara depolarda hazırlık işlemleri yapmaktadırlar. Hazırlık işlemleri ise ürünlerin Amazon fulfillment depolarına gönderilmeden önce, amazonun belirttiği kurallara göre hazırlanması, paketlenmesi, etiketlenmesi gibi birtakım işlemlerin yapılmasını gerekmektedir. Paketlerin gönderiye hazır hale getirilmesi ile birlikte Amazon depolarına iletilmesi mümkün olur. 

Amerika’da ara depo hizmetine ihtiyaç var ise Chicago şehrinde bulunan ve Türkçe arayüz ile hizmet veren Sellerfulfilment ile indirimli çalışabilirsiniz. Sellerfulfilment Amazon ara depo hizmetleri şu anda Amerika ve Canada amazon depolarına FBA hazırlık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Anlaşmamız uyarınca Sellerfulfilment in sadakat programı olan prime hizmetinin aylık ücreti 19,90 $ Amazon Yazılımları Kullanıcılarına ücretsiz sunulacaktır. Bu sayede hazırlayacağınız tüm gönderilerde %12 indirimden yararlanabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için sitemize kayıt olduğunuz mail ile www.sellerfulfilment.com üye olmanız ve [email protected] mail adresine Amazon Yazılımları anlaşması uyarınca prime hizmetden yararlanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.