You are currently viewing Sistemimiz Güncellendi
Amz Dev Paket

Sistemimiz Güncellendi

Amazon Yazılımları Ortak Kullanım sistemimiz güncellenerek sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam ediyor. Daha önceden kullanım sırasında bazı arkadaşların sorun yaşadığını ve zaman kaybettiğini farkettim. Mevcut çalışan sistemimize 1 eklenti daha ekleyerek kullanımı daha da kolaylaştırdık.

Artık login olduğunuz Amazon Yazılımından çıkış yapmak ve diğer hesaplara geçiş için Site Ayarları/Verileri Temizle işlemini otomatikleştirdik. Kontrol panelinizde bulunan Amazon Yazılımları Eklenti 01 ve 02 ile tüm bu işlemleri tek tuşla yapacaksınız. Uzantılar bölümünde eklentimizin yanındaki Refresh-Yenile tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Tüm detayları Kontrol Panelinizdeki Kılavuz Video‘da anlattım

Şifre Satıcılarına Cevap

Whatsapp gruplarında hakkımızda kötü ithamlarda bulunanlara da buradan bir cevap yazmak istedim. Javascriptin ne demek olduğunu bilmeyen, Whatsapp gruplarında sabahtan akşama kadar müşterilerine “Sakın eklentiyi indirmeyin, bilgisayarınızı ve hesaplarınızı h@ckler” diye gözünü korkutan ucuz dolandırıcılara MAALESEF inanan kullanıcılar mevcut.

Kullanıcıları Kolaylıkla Manipüle Ediyorlar

aldatılmış müşteri

Kedi ulaşamadığı ciğere PİS dermiş. Türkiye’de bir ilki başardık. Gerçekten başardık, sistemimizi kullanan müşterilerin geri dönüşleri mükemmel. Benim de tam olarak istediğim buydu. Gerçek Ortak Kullanım sistemini Türkiye’de devreye sokmak.

Daha önce Amazon Yazılımları kullanmış binlerce kişinin Whatsapp numaralarına bilgilendirme mesajı attım. Whatsapp grupları manipüleye açık, güvenliksiz bir yer. Amazon ile uğraşan kişilerin bu kadar amatör olması beni kaygılandırıyor. Lütfen biraz işi profesyonelliğe dökünüz. Bizim kaç kullanıcımız var, isim, soyisim, telefon numarası, ip adresi vs gibi bilgilere kimse ulaşamaz. Kimsenin kimseden haberi yoktur. Herkes kendi kontrol paneline girer ve işini görür.

Tanıdıkları Yazılımcılardan Medet Umanlara Sonuç

Amazon Yazılımları VirüsTotal Sonucu

 

Sistemimiz son derece güvenlidir. Aksini ispatlayana Teknosa’dan Monster Notebook hediye edeceğim. Bu kadar açık ve net söylüyorum. Sırf kötü reklam yapmak için başkasına iftira atmakla hiçbir yere gelinemez.

Helium 10, Jungle Scout, Tactical Arbitrage gibi yazılımlar artık kullanıcı adı ve şifre ile girişlerde 5 kişiden sonra sistemden atmaya başlıyor. Zaten 1 hesabı yüzlerce kişiye satıyorlar. Sadece bizim sistemimizde atmalar yaşanmaz. Deneyip kendiniz test edebilirsiniz.

Bizi Hiçbir Zaman Yalnız Bırakmayan Mutlu Kullanıcılarımız

Memnun Müşteriler

 

Galileo gibi dünyanın yuvarlak olduğunu söylüyorum ama hala tepsi gibi olduğunu sananlar var. Dünya Yuvarlaktır.

Kullanıcılarımızdan yorumları paylaşıyorum. Müstehcen olanları paylaşmayı düşünmüyorum, eğer kaşınan olursa onları da paylaşırım.

Şifre satıcılarından şikayetçiler

Daha yüzlerce şikayet var ama zamanımı bu işlere harcamak yerine, sizlere verdiğimiz hizmeti daha da ileriye götürmek için harcıyorum. Türkiye gerçek ortak kullanımı sevdi ve daha da sevecek. Amazon Yazılımları denildiğinde akla gelen tek web site amazonyazilimlari.com