You are currently viewing Helium 10 X-Ray Sorunu Çözümü

Helium 10 X-Ray Sorunu Çözümü

Helium 10 son güncelleme sonrasında Databaselerinde güncellemeye gitmiştir. Daha tam oturmayan veriler yüzünden X-ray de sonuçlar görünmemektedir. Sonuçlar n/a olarak çıktığında, kullanıcılarımız X-ray’de hata olduğunu sanıyorlar. Buğulu olmadığı sürece X-ray limitler var ve aktif demektir.

Helium 10 Xray Açıklama

Bu sorunu Helium 10 şirketi en kısa sürede çözecektir. Biz bu zamana kadar farklı yollar ile Satış Rakamlarını inceleyebileceğiz. Bu sorunun üstesinden gelmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

xray na

X-ray’de yukarıdaki sonucu alıyorsanız endişelenmeyin. Helium 10 yakında bu sorunu çözecektir ve tekrardan Satış Rakamları görünmeye başlayacaktır.

Eğer Helium 10 size limit aşımı diye uyarı verirse, Helium 10 eklentisi üzerinden diğer hesaplara geçiş yaparak tekrar deneyiniz.

Helium 10 hesap değiştir

Yukarıdaki işlemleri denedik ama sonuç alamadıysak, Helium 10’un kendisini düzeltmesini bekleyeceğiz. Buğulu göstermediği sürece X-ray limiti var demektir. Farklı bir üründe satışlara baktığınızda çalıştığını göreceksiniz. Örnek olarak link vereyim, kendiniz de kontrol edebilirsiniz. X-ray N/A X-ray Çalışan. 

Helium 10 Algoritmalarını düzeltiyor. Sonuçları kendi özel algoritması sayesinde veriyor. Eğer BSR datasını Amazon’dan çekemezse, Helium 10 sonuçları n/a olarak verir. Bazı ürünlerde 50 olan BSR, 2 saat sonra 50.000’e çıkarsa, Helium 10 bunu blackliste alır ve spam gibi değerlendirir. Sonuç= n/a.

Helium 10 Ortak Kullanım için siz de mağazamızı ziyaret ediniz ve Ortak Kullanım ile en uygun fiyatlara yazılımınıza erişiniz. Ayrıca Amz Temel Paket ile birlikte gelen Jungle Scout ile analizlerinize hız kesmeden devam edebilirsiniz.